„To ma sens, że sieć pieniężna byłaby cenniejsza niż sieć społecznościowa” – powiedział Cameron Winklevoss w tym, co musi być niezwykłym momentem dla bliźniaków.

Po wygraniu 65 milionów dolarów na pozywaniu Facebooka, w 2013 roku kupili bitcoiny warte 11 milionów dolarów

Byli wtedy wyśmiewani, ale szacowane 100000 bitcoinów jest obecnie warte ponad 4 miliardy dolarów, ponieważ bliźniaki są ostatecznie usprawiedliwione, a Crypto Bank przekracza kapitalizację rynkową Facebooka.

Kapitalizacja rynkowa Bitcoin, styczeń 2021 r

Kapitalizacja rynkowa Facebooka wynosi obecnie 765 miliardów dolarów, podczas gdy bitcoin wzrósł do 768 miliardów dolarów, gdy sieć pieniężna wyprzedziła po raz pierwszy sieć społecznościową.

Mark Zuckerberg ze swojej strony od 2018 roku próbuje zaangażować się w kryptowaluty , przedstawiając w 2020 roku wizję sklepu na każdym Instagramie, na którym można handlować za pomocą kryptowalut.

Jego projekt Libra spotkał się jednak z intensywną analizą polityczną, w związku z czym nie jest jasne, czy zostanie dopuszczony do uruchomienia.

Z drugiej strony bliźniacy dołączyli do tłumu bitcoinów, zamiast próbować stworzyć własne, a teraz, siedem lat później, wygrali więcej niż tylko proces sądowy.

Next Post

HSBC zapobiega przelewom z kryptokurczowych giełd walutowych

Do Jan 21 , 2021
HSBC dołączył do kilku innych banków przy wprowadzaniu ograniczeń dotyczących transakcji z wykorzystaniem aktywów cyfrowych. Brytyjski wielonarodowy bank inwestycyjny HSBC zablokował transfer środków z giełd […]